elfe

آلبانی یک دیپلمات روس را اخراج کرد

آلبانی یک دیپلمات روس را اخراج کرد – ایسنا

1 روز قبل · آلبانی یک دیپلمات روس را اخراج کرد آلبانی اعلام کرد یک دیپلمات روسیه را بابت این اتهام که قوانین قرنطینه اجباری با هدف جلوگیری از شیوع کروناویروس در این کشور را نقض کرده اخراج می کند.

اخراج یک دیپلمات روس از آلبانی

به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، آلبانی اعلام کرد یک دیپلمات روسیه را بابت این اتهام که قوانین قرنطینه اجباری با هدف جلوگیری از شیوع کروناویروس در این کشور را نقض کرده اخراج می کند.

آلبانی یک دیپلمات روس را اخراج کرد – اخبار جدید

1 روز قبل · آلبانی اعلام کرد یک دیپلمات روسیه را بابت این اتهام که قوانین قرنطینه اجباری با هدف جلوگیری از شیوع کروناویروس در این کشور را نقض کرده اخراج می کند. به

هشدار مسکو: اخراج دیپلمات ما از آلبانی بی‌پاسخ نمی‌ماند …

وزارت خارجه روسیه در واکنش به اخراج یک دیپلمات این کشور از آلبانی با بهانه نقض محدودیت‌های کرونایی، این اقدام را غیردوستانه و آسیب‌زننده به روابط دو کشور توصیف کرد و قول تلافی داد.

پشت پرده احراج یک دیپلمات روس از آلبانی + جزئیات – نامه نیوز

1 روز قبل · آلبانی اعلام کرد یک دیپلمات روسیه را بابت این اتهام که قوانین قرنطینه اجباری با هدف جلوگیری از شیوع کروناویروس در این کشور را نقض کرده اخراج می کند. – نامه نیوز

تقدیر سخنگوی مجلس نمایندگان بحرین از اخراج دیپلمات …

فوزیه بنت عبدالله زینال سخنگوی مجلس نمایندگان بحرین از آلبانی به‌دلیل اخراج دیپلمات تروریستهای رژیم ایران که درگیر فعالیتهای غیرقانونی بودند، تقدیر کرد. وی گفت: این فعالیتهای غیرقانونی تداوم رژیم ایران در صدمه زدن …

بلغارستان یک دیپلمات روس را اخراج کرد – خبرگزاری مهر …

12/18/2020 · بلغارستان یک دیپلمات روس را اخراج کرد … وزارت خارجه بلغارستان نیز اعلام کرد: این دیپلمات روس اطلاعات مربوط به نظامیان آمریکایی را که برای انجام رزمایش به بلغارستان می‌آمدند جمع‌آوری می‌کرد.

روسیه یک دیپلمات بلغارستان را اخراج کرد – تابناک | TABNAK

12/28/2020 · روسیه یک دیپلمات بلغارستان را اخراج کرد … دیپلمات‌های روسیه از بلغارستان به اتهام جاسوسی خبر داد و اعلام کرد: این دیپلمات روس به اتهام جمع‌آوری اطلاعات درباره نظامیان آمریکایی در …

اخراج یک دیپلمات روس توسط بلغارستان

اخراج یک دیپلمات روس توسط بلغارستان فارس : وزارت خارجه بلغارستان یک دیپلمات روس را به اتهام جاسوسی از این کشور اخراج کرد.

روسیه یک دیپلمات بلغارستان را اخراح کرد – قدس آنلاین …

12/28/2020 · سفارت روسیه در صوفیا نیز اعلام کرد، اخراج غیرقابل توجیه دیپلمات روس از سوی بلغارستان هیچ کمکی به تقویت مذاکرات نمی‌کند و روسیه حق پاسخ‌گویی را برای خود محفوظ می‌داند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,