elfe

امسال شرایط استخدام ۷۳ هزار همکار فرهنگی در کشور فراهم شد/ ساخت ۳۰ درصد مدارس توسط خیران

امسال شرایط استخدام ۷۳ هزار همکار فرهنگی در کشور فراهم شد …

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال جاری برای بیش از ۷۳ هزار نفر از همکاران فرهنگی از سراسر کشور شرایط استخدام فراهم شد که این میزان استخدام در ۱۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.

امسال شرایط استخدام 73 هزار همکار فرهنگی در کشور فراهم شد …

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال جاری برای بیش از 73 هزار نفر از همکاران فرهنگی از سراسر کشور شرایط استخدام فراهم شد که این میزان استخدام در 10 سال گذشته بی سابقه بوده است.

شرایط استخدام بیش از ۷۳ هزار نفر در آموزش و پرورش

16 ساعت قبل · اقدامات انجام شده در طول سال گذشته و امسال نسبت به سال های گذشته بی سابقه است. امسال شرایط استخدام برای بیش از ۷۳ هزار نفر در کشور فراهم شده است که چنین اقدامی را در ۱۰ سال گذشته نداشتیم.

آموزش و پرورش بیش از ۷۳ هزار نفر را استخدام می‌کند

محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش گفت: برای سامان دهی نیروهای آموزش و پرورش قدم های بلندی برداشتیم و امسال بیش از ۷۳ هزار نفر در کشور استخدام می شود.

اخبار فرهنگیان و معلمان در سال ۹۹ (کلیه اخبار) | استخدام ایران

الهیار ترکمن با بیان اینکه ۳۶۰ هزار دانش آموز کشور در مدارس شبانه روزی مشغول به تحصیل هستند، ادامه داد: فراهم آوردن امکانات رفاهی این دانش آموزان از اولویت‌های آموزش و پرورش است.

اعلام زمان استخدام در آموزش و پرورش / اولویت استخدام در …

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه استخدام ۵ هزار نفر در بدنه آموزش و پرورش کشور دقیقا منطبق بر نیاز صورت می‌گیرد، گفت: اختصاص سهمیه به سراسر کشور، بر اساس ضرورت و اولویت سنجی در نظر گرفته خواهد شد.

استخدام آموزش و پرورش در سال 99 (کلیه اخبار + کاملترین …

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۹۹/۰۹/۰۶ و ۹۹/۰۹/۰۷ میباشد. برای مشاهده اصل سوالات عمومی و تخصصی کلیک کنید.

برچسب‌ها:, , , , , ,