elfe

اگر میخواهید یک نفر را بُکُشید …..

اگر می خواهید یک نفر را بُکُشید – ویسگون

اگر می خواهید یک نفر را بُکُشیدپیشنهاد می کنم اول به او #محبت کنید…#خاطره بسازید… ساعت ها با او وقت بگذرانید… غافلگیرش کنید، به هر بهانه ای شادی اش را باعث شوید… برایش سنگ #صبور باشید…اینگونه زنده اش می کنید، و دقیقا …

اگر میخواهید بارداری سالمی داشته باشید

اگر قصد دارید یک مهمان کوچک به خانواده‌تان اضافه کنید و طعم پدر و مادر شدن را بچشید، حتما می‌دانید که قبل از اقدام به بارداری باید به بعضی مسائل توجه داشته باشید.

بازی با کیفیت اکشن – بازی آنلاین

یک بازی آنلاین با کیفیت اکشن در سبک حمله زامبی ها و مردگان.در این بازی همه ی مردم سرزمین شما به زامبی تبدیل شده اند . آنها با دندون گرفتن دیگران همه ی مردم را تبدیل به زامبی کرده اند و حالا شما باید همه ی آنها را بکشید .

هشدار یک فرمانده سپاه به آمریکا: اگر یکی از ما را بکشید ده …

اگر یکی از ما را بکشید ده ها نفر از شما را خواهیم کشت و امروز یقین داریم هر حرکت جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی فروپاشی قطعی آن‌ها را نزدیکتر خواهد کرد.

تابع REPLACE در اکسل و کاربرد آن

فقط این کار را انجام دهید. یک سلول را انتخاب کنید که نتیجه آن را قرار دهید و تایپ کنید =replace(replace(a34,4,0,”-“),8,0,”-“)، قلم پر کنید روی سلولهایی که استفاده میکنید را بکشید. مشاهده تصویر نشان داده شده است.

تعمیرات لوستر و مراحل نصب آن

اگر فقط یکی از چراغ ها روشن نمی شود، سعی کنید زبانه تماس داخل سوکت را بکشید. گرد و غبار داخل سوکت را خالی کنید.اگر باز هم چراغ روشن نشد، سوکت را به طور کامل بیرون بیاورید و آن را تست کنید.

۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید

این خیلی مهم است. اگر یک کیل دیگر باعث شود تعداد خدمه با ایمپاسترها برابر شود، یعنی بازی را برده‌اید! پس هر چه زودتر یک بی‌گناه دیگر را بکشید. اغلب اوقات، خود خدمه حواسشان به این موضوع نیست.

برچسب‌ها:, , , , , ,