elfe

تشریح پیشرفت‌های چشمگیر ایران در حوزه سرطان شناسی

جدیدترین‌های «سرطان شناسی» | خبر فارسی

تهران- ایرنا- پیشرفت های چشمگیر و قابل ملاحظه ایران در حوزه سرطان شناسی که دو دستاورد بین المللی و ثبت جهانی شده برای کشور به ارمغان آورده است، با ارائه گزارشی از سوی معاون تحقیقات وزیر بهداشت به عنوان مجری بزرگترین …

گزارش دکتر ملک زاده در جمع سرطان شناسان دنیا: پیشرفتهای …

پیشرفتهای چشمگیر و قابل ملاحظه ایران در حوزه سرطان شناسی که دو دستاورد بین المللی و ثبت جهانی شده برای کشور به ارمغان آورده است، با ارائه گزارشی از سوی معاون تحقیقات وزیر بهداشت به عنوان مجری بزرگترین مطالعه کوهورت …

تومور شناسی و درمان سرطان در ایران | گردشگری سلامت

تاریخچه ایران در سرطان شناسی گفتنی است “انجمن کلینیکال انکولوژی ایران” (isco) سازمانی حرفه ای با بیش از 260 انکولوژیست بالینی متعهد به ارتقاء در مراقبت از بیمار، آموزش، تحقیقات و مدیریت سرطان است.

آخرین وضعیت شیوع سرطان در ایران

به گزارش پارسینه، رضا ملک زاده در کنگره «پیشگیری از سرطان در کشورهای در حال توسعه» که در محل آکادمی علوم چین در شهر پکن با حضور ۲۰۰ تن از محققان سرطان شناسی جهان برگزار شد، پیشرفت های ایران در حوزه سرطان شناسی را تشریح شد.

وضعیت شیوع سرطان ها در کشور/ شمال غرب نقطه داغ سرطان معده …

محقق برجسته حوزه سرطان شناسی ایران، گفت: در شمال شرق ایران ۱۷ درصد افراد بالای ۴۰ سال مصرف طولانی مدت مواد مخدر داشته اند. به طوری که این منطقه داغ ترین نقطه مصرف تریاک در ایران است.

ایران تا 15 سال دیگر اکثر سرطانها را درمان می‌کند/یک توصیه …

وی سرطان معده را شایعترین سرطان در مردان ایرانی نام برد و گفت: 22 درصد سرطان‌ها در ایران به سرطان معده اختصاص …

آینده درمان سرطان چه خواهد بود؟ – زومیت

این پروژه با پیشرفت‌های چشمگیر فناوری در حوزه‌ی تحقیقات سرطان همراه شده است که مهم‌ترین آن‌ها دست‌یابی به روشی سریع و کم‌هزینه برای پی بردن به توالی تمام ژنوم یک انسان است.

برچسب‌ها:, , , , , ,