elfe

دانلود ToolsToo v9.0.0.0 – افزونه پاورپوینت برای اشکال و اسلاید ها

دانلود ToolsToo v8.2.1.0 – افزونه پاورپوینت برای اشکال و …

7/23/2020 · ToolsToo افزونه ای مفید و کاربردی برای نرم افزار پاورپوینت می باشد که بیش از 85 نوع ابزار مختلف را به منوی پاورپوینت اضافه می کند تا بتوانید از قابلیت های بیشتری برا تنظیم اشکال استفاده شده و اسلاید ها استفاده کنید.

رایگان دانلود ToolsToo برای Windows 10 ::: نرمافزار

ToolsToo – ToolsToo یک مجموعه قدرتمند اما آسان برای استفاده از ابزارهای بهره وری ویرایش برای مایکروسافت آفیس پاورپوینت 2013/2013 (32 بیتی یا 64 بیتی) است. تمام ابزارها از طریق رابط روبان پاورپوینت در معرض قرار می گیرند و می توانند به …

دانلود ToolsToo 8.2.2 افزونه اختصاصی پاورپوینت برای اشکال …

ToolsToo بیش از صد ابزار قدرتمند و در عین حال کاربردی برای گسترش پاورپوینت را در اختیار شما می گذارد. می توانید وزن خط ها، فواصل، فرمت، چرخش، تنظیمات، گوشه های گرد، عرض ستون table ها، و بسیاری دیگر را کنترل کنید.

دانلود ToolsToo جدید | یاس دانلود

دانلود ToolsToo | افزونه کاربردی برای مایکروسافت پاورپوینت | ToolsToo 8.2.1.0 نام یک افزونه جدید، کاربردی و قدرتمند برای افرادی است که می‌خواهند مایکروسافت پاورپوینت را به طور حرفه‌ای مورد استفاده قرار دهند.

دانلود نرم افزار ToolsToo | یاس دانلود

دانلود ToolsToo | افزونه کاربردی برای مایکروسافت پاورپوینت | ToolsToo 8.2.1.0 نام یک افزونه جدید، کاربردی و قدرتمند برای افرادی است که می‌خواهند مایکروسافت پاورپوینت را به طور حرفه‌ای مورد استفاده قرار دهند.

پی سی دانلود: powerpoint

دانلود ToolsToo v8.2.1.0 – افزونه پاورپوینت برای اشکال و اسلاید ها … کند تا بتوانید از قابلیت های بیشتری برا تنظیم اشکال استفاده شده و اسلاید ها استفاده کنید. همانطور که می دانید پاورپوینت، بدون شک …

راسخون – یار همیشه همراه : آفیس و ویرایشگر

افزونه پاورپوینت برای اشکال و اسلاید ها ToolsToo v7.1.0.0 ToolsToo افزونه ای مفید و کاربردی برای نرم افزار پاورپوینت می باشد که بیش از 85 نوع ابزار مختلف را به منوی پاورپوینت اضافه می کند تا بتوانید…

پلاگین نرم افزارها • دانلود رایگان

دانلود ToolsToo 8.2.1 افزونه اختصاصی پاورپوینت برای اشکال و اسلاید. … کنترلی کامل بر واحد ها و دقت آن ها در گزارش ها خواهید داشت. می توانید از profile builder استفاده کنید تا کارهای پیشرفته تری انجام دهید.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر