elfe

دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی ایجاد شد.

دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی ایجاد شد

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از ایجاد دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی خبر داد و گفت: ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور توسعه صنعت پتروشیمی تقویت می‌شود.

دفتر توسعه کسب وکارهای دانش بنیان در صنعت پتروشیمی ایجاد …

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از ایجاد دفتر توسعه کسب وکارهای دانش بنیان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی خبر داد و گفت: ارتباط با شرکت های دانش بنیان به منظور توسعه صنعت پتروشیمی تقویت می شود.

دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در پتروشیمی | نفت ما

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از ایجاد دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی خبر داد و گفت: ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور توسعه صنعت پتروشیمی تقویت می‌شود.

تحقق توسعه صنعت پتروشیمی با استفاده حداکثری از سازندگان داخلی

نفتون: معاون وزیر نفت بر حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد و گفت: استفاده حداکثری از توان تولیدکنندگان و سازندگان داخلی برای انتقال دانش‌ فنی، بومی‌سازی و توسعه فناوری‌های نوین می …

زیست‌بوم دانش‌بنیان «پتروشیمی» را به صنعتی پویا بدل کرده است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری که صبح امروز برای افتتاح چند پروژه دانش‌بنیان در حوزه پتروشیمی، به بندر ماهشهر سفر کرده بود، در آیین رونمایی از فاز دوم «پتروشیمی تخت جمشید» از ضرورت ترویج فرهنگ اقتصاد دانش‌بنیان …

توسعه اقتصاد مردمی با همکاری شرکت‌های دانش بنیان – ایرنا

1/23/2021 · تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید با استفاده از فرصت همکاری نزدیک بین دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، اقتصاد مردمی و بخش خصوصی نفت را توسعه دهیم.

نمایش دستاوردهای صنعت پتروشیمی برگزار می شود – ایسنا

12/25/2020 · این رویداد قصد دارد تا با عرضه محصولات و خدمات فناورانه در نمایشگاه، بازار گسترده‌تری برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری که در صنعت پتروشیمی فعال هستند ایجاد کند.

کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و استارتاپی تحول اجتماعی ایجاد کرده است

به اعتقاد معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، ایجاد محیط مساعد کسب و کارهای دانش‌بنیان در چند سال اخیر ضمن تحول فضای کسب و کار و تغییر فرهنگ عمومی، یک حرکت اجتماعی رو به جلو برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان شکل گرفته است.

صنعت پتروشیمی نیازمند حمایت بیشتر است | نفت ما

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، صنعت پتروشیمی را برای اقتصاد کشور بسیار مهم توصیف کرد و گفت: اگر توجه لازم را به این بخش از اقتصاد نفتی می شد و نسبت به توسعه آنها توجه بیشتری داشتیم، امروزه به واسطه همین پتروشیمی ها می …

صنعت مد و پوشاک کشور نیازمند هماهنگی متولیان است – ایرنا

1/21/2021 · تهران – ایرنا – اعضای کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران درنشست خود پیرامون صنعت مد و پوشاک، دغدغه‌ها و چالش‌های این حوزه را بررسی و یکی از مشکلات کلیدی دراین حوزه را وجود انجمن‌ها و نهادهای متولی مختلف …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,