elfe

سامانه استعلام سوء پیشینه

دریافت گواهی عدم سوء پیشینه از سامانه ثنا – نحوه گرفتن

در این مقاله به بررسی دریافت جواب گواهی عدم سوء پیشینه از سامانه ثنا و نحوه دریافت جواب گواهی عدم سوء پیشینه می پردازیم .

صدور گواهی عدم سوء پیشینه به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه …

9/8/2020 · به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، در راستای هوشمندسازی خدمات قضائی و جهت تسهیل در دسترسی مردم به این خدمات و در شرایط بهداشتی موجود، سامانه صدور الکترونیکی گواهی عدم سوء پیشینه راه …

گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی – دریافت سو سابقه

در این مقاله به بررسی گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی و اینکه آیا امکان گرفتن عدم سوء پیشینه به صورت اینترنتی وجود دارد یا خیر و همچنین به مراحل دریافت گواهی عدم سوء پیشینه در مراجعه حضوری می پردازیم .

معرفی سامانه استعلام سوء پیشینه/ صدور گواهی به یک روز کاهش …

معرفی سامانه استعلام سوء پیشینه/ صدور گواهی به یک روز کاهش یافت خبرگزاری میزان-با رونمایی از سامانه صدور گواهی عدم سوء پیشینه، زمان صدور این گواهی به یک روز کاهش یافت.

از سوءپیشینه خود مطلع شوید

اصل شناسنامه و کارت ملی عکسدار، همراه با کپی صفحه اول هر دو (در صورت قدیمی‌بودن عکس شناسنامه یا کارت ملی، ارائه مدارک دیگری مانند گذرنامه، گواهینامه یا حتی مدرک تحصیلی معتبر نیز مورد نیاز است).

درگاه ملی قوه قضاییه رونمایی شد؛ صدور گواهی عدم سوء پیشینه …

12/7/2020 · درگاه ملی قوه قضاییه در راستای عملیاتی شدن «قوه قضاییه هوشمند» رونمایی شد. با استفاده از کارتابل یکپارچه خدمات قضایی و سامانه هدایت الکترونیک قضایی (سها) می‌توان بسیاری از امور قضایی از جمله ثبت نام در ثنا، صدور گواهی …

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر