elfe

طرح کتاب سال معلم مراغه امسال اجرا می شود

اجرای بسته تحولی خوانا از دی ماه در مدارس کشور – ایرنا

12/20/2020 · تهران- ایرنا- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: بسته تحولی خوانا از ابتدای دی ماه وارد مرحله سوم یعنی اجرا در مدارس می شود.

طرح همیار پلیس سرویس مدارس در مراغه اجرا می‌شود – ایرنا

۲۵۰ طرح مدرسه‌سازی در لرستان اجرا می‌شود به گزارش ایرنا امیر غفوری نژاد روز یکشنبه اظهار داشت: ساخت ۵۰۰ کلاس درس در راستای طرح آجر به آجر در حال انجام و سهم خیرین از این تعداد، ۳۰۰ کلاس است.

طرح همیار پلیس سرویس مدارس در مراغه اجرا می‌شود – ایرنا

مراغه – ایرنا – رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مراغه با اشاره به لزوم فرهنگ‌سازی ترافیکی در بین دانش‌آموزان گفت: برای نخستین بار در کشور طرح همیار پلیس سرویس مدارس در این شهرستان اجرا می‌شود.

گره مشکلات راه آهن مراغه – ارومیه هر سال کورتر می شود …

ارومیه – خبرگزاری مهر: راه آهن مراغه – ارومیه از سال 80 آغاز شده ولی با گذشت 13 سال فراز و فرود و موانع متعدد اعتباری و پیمانکاری همچنان نیمه تمام باقی مانده و به گفته مسئولان امسال هم امیدی به اتمام این طرح نیست.

طرح عید و داستان وارد دومین سال اجرا شد:دانش‌آموزان به جای …

تهران (پانا) – نوروز 98، طرح عید و داستان به جای پیک نوروزی، وارد دومین سال اجرا می‌شود. طرحی که شاید دانش‌آموزان را به کتابخوانی تشویق کند و آن‌ها را از دغدغه حل تمرین‌های طولانی و سنگین در روزهای تعطیل رهایی بخشد.

بسته تحول طرح خوانا در ۵۲ مدرسه البرز اجرا می‌شود …

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اینکه این طرح به صورت آزمایشی در استان‌ها اجرا می‌شود، عنوان کرد: ۵۲ مدرسه در پایه‌های اول تا ششم انتخاب شد که ۶۵۰ کلاس و ۶۵۰ معلم را شامل می‌شود.

طلاب حوزه‌ علمیه معلم ادبیات فارسی و آموزگار دوره ابتدایی …

طلاب حوزه‌ علمیه معلم ادبیات فارسی و آموزگار دوره ابتدایی می‌شوند!-این طرح در حالیست که وزارتخانه آموزش و پرورش هرگونه کمبود آموزگار برای آموزش حداقل ۱۴ میلیون دانش‌آموز را تکذیب کرده و حتی رئيس ستاد اجرایی سند تحول …

فانی: مرحله دوم طرح رتبه بندی معلمان سال 96 اجرا می شود

بنا نداریم تا ۴ سال آینده کتاب‌های درسی را تغییر دهیم/ کوکب‌خانم و تصمیم‌ کبری به کتاب درسی بازنمی‌گ … مرحله دوم طرح رتبه بندی معلمان سال 96 اجرا می شود. … مرحله نخست این طرح از مهرماه امسال …

اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان تا شهریور‌ماه امسال – «ای …

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌کنیم طرح رتبه‌بندی معلمان تا شهریور‌ماه امسال انجام شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از آق‌قلا، سیدجواد حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در رتبه‌بندی بحث مهم سنجش …

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر