elfe

ماژول sleep در پایتون

Mongard | آموزش ماژول sys در پایتون

در این ویدیو با ماژول sys در پایتون آشنا میشوید. ماژول sys حاوی متغیرها و فانکشن‌های مربوط به مفسر پایتون است. در اینجا با مهمترین این موارد آشنا خواهید شد.

ماژول time در پایتون | به زبان ساده | مجله فرادرس

در این مطلب، ماژول time در پایتون همراه با جزئیات کامل معرفی و روش استفاده از توابع گوناگون مرتبط با زمان در ماژول time در پایتون آموزش داده شده است.

آشنایی با میکرو پایتون برای برنامه نویسی بردهای ESP8266 و …

در این آموزش با زبان برنامه نویسی میکرو پایتون و کاربردهای آن آشنا شده و به کمک میکروپایتون، برنامه نویسی ماژول وای فای esp8266 را انجام می دهید.

در پایتون multithreaded programming

ماژول threading که در بالا به آن اشاره کردیم، یک مکانیزم اعمال قفل با قابلیت پیاده سازی آسان در اختیار توسعه دهنده قرار می دهد که به واسطه ی آن می توان به راحتی thread ها و اجرای آن ها را هماهنگ ساخت.

Python time sleep() Method – Tutorialspoint

Description. Python time method sleep() suspends execution for the given number of seconds. The argument may be a floating point number to indicate a more precise sleep time. The actual suspension time may be less than that requested because any caught signal will terminate the sleep() following execution of that signal’s catching routine.

برنامه‌نویسی شبکه با پایتون بخش 21 کار با تاریخ و زمان در …

تاریخ و زمان در پایتون به ما کمک می کند تا با زمان در این زبان کار کنیم. در این پست علی ذکایی کار با تاریخ و زمان در پایتون را آموزش داده است.

برچسب‌ها:, , , , ,