elfe

محمود کیانوش شاعر بچه های جهان درگذشت.

پیامی برای درگذشت محمود کیانوش – ایسنا

1/14/2021 · به گزارش ایسنا، در پیام انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برای درگذشت این شاعر، نویسنده، مترجم و منتقد ادبی آمده است: «یک گل، ده گل، صدها گل؛ بدرقه راه کیانوش. شاعر بچه‌های جهان به سفر ابدی رفت.

درگذشت محمود کیانوش | نویسنده، منتقد و بانی شعر امروز کودک …

1/13/2021 · محمود کیانوش که در سن ۸۶سالگی در لندن درگذشت، در زمینه‌های گوناگون آثاری را از خود به جا گذاشته است. از او به عنوان «بنیانگذار شعر کودک و نوجوان به شکل امروزی» یاد می‌شود.

محمود کیانوش درگذشت – خبرآنلاین

1/13/2021 · ایسنا نوشت: محمود کیانوش که در سن ۸۶سالگی در لندن درگذشت، در زمینه‌های گوناگون آثاری را از خود به جا گذاشته است. از او به عنوان «بنیان‌گذار شعر کودک و نوجوان به شکل امروزی» یاد می‌شود.

در رثای شاعر «بچه‌های جهان» – ایسنا

1/13/2021 · به گزارش ایسنا، در پیام شورای کتاب کودک آمده است: در رثای شاعر «بچه‌های جهان» دریغ و درد که محمود کیانوش، شاعر، محقق، مترجم و نویسنده مطرح ادبیات کودک و نوجوان و از بنیان‌گذاران شورای کتاب کودک از میان ما رفت.

پیامی برای درگذشت محمود کیانوش | ایبنا

1/15/2021 · به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، پیام انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برای درگذشت محمود کیانوش؛ شاعر، نویسنده، مترجم و منتقد ادبی، به شرح زیر است: «یک گل، ده گل، صدها گل؛ بدرقه راه کیانوش شاعر بچه‌های جهان به سفر …

برچسب‌ها:, , , ,