elfe

مشترکان پرمصرف باید قیمت تمام شده آب را پرداخت کنند

مشترکان پرمصرف باید قیمت تمام شده آب را پرداخت کنند …

12 ساعت قبل · مشترکان پرمصرف باید قیمت تمام شده آب را پرداخت کنند معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری آبفا گفت: به دنبال گرفتن قیمت تمام شده آب از مشترکان پر مصرف هستیم.

پیشنهاد اخذ بهای تمام شده آب از مشترکان پرمصرف

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، با هدف مدیریت مصرف آب پیشنهاد شده که قیمت تمام شده آب از مشترکان پرمصرف گرفته شود. … مشترکان مصرف‌شان را مدیریت کنند و طبق پیشنهادی که ازسوی وزارت نیرو …

قیمت آب برای مشترکان پرمصرف تا ۱۵ درصد افزایش یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران، قیمت آب برای مشترکان خانگی بین ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافت که تا سه – چهار ماه آینده این مصوبه اجرایی خواهد شد.

قیمت آب برای مشترکان پرمصرف افزایش یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران، قیمت آب برای مشترکان خانگی بین ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافت که تا سه – چهار ماه آینده این مصوبه اجرایی خواهد شد.

قیمت تمام شده آب در تهران چقدر است؟

محمدرضا احمد نسب، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب تهران در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اختلاف قیمت تمام شده و آنچه که از مشترکان اخذ می‌شود، اظهار کرد: افزایش هفت درصدی قیمت آب نمی‌تواند این فاصله را پر کند، چرا که در حال …

جزئیات افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف آب

وزیر نیرو گفت: به مشترکان پر مصرف آب برای تغییر نحوه مصرفشان مهلت شش ماهه داده شده است و در صورتی که در این زمان مشترکان اقدام به کاهش مصرف نکنند با افزایش قیمت مواجه خواهند شد.

قیمت تمام شده آب در تهران چقدر است؟ | بر اساس مصوبه هیأت …

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، بهای آب شرب و برق از ابتدای اردیبهشت سال 1398 به میزان هفت درصد افزایش یافت. – : در حال حاضر قیمت تمام شده هر مترمکعب آب 1200 تومان و این در شرایطی است که تنها از مشترکان 550 …

جزئیات افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف آب – تابناک | TABNAK

12/16/2020 · به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، وزیر نیرو گفت: به مشترکان پر مصرف آب برای تغییر نحوه مصرفشان مهلت شش ماهه داده شده است و در صورتی که در این زمان مشترکان اقدام به کاهش مصرف نکنند با افزایش قیمت مواجه خواهند شد.

۱۲۰۰ تومان؛ قیمت تمام شده آب بها | خبرگزاری صدا و سیما

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو : میانگین قیمت تمام شده هر مترمکعب آب ۱۲۰۰ تومان است که این رقم پارسال ۹۶۰ تومان بود.

هر متر مکعب آب چند؟ – ایسنا

8/15/2018 · برای تامین و تولید هر متر مکعب آب در پایتخت ۲۵۰۰ تومان هزینه و تنها ۶۰۰ تومان از مشترک اخذ می شود و سه‌چهارم هزینه تولید آب را دولت در قالب یارانه پرداخت می‌کند؛ موضوعی که انتقادهای متعددی را به خود جذب کرده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر