elfe

من که دارم این صدا ضبط میکنم

آموزش ضبط صدا در کامپیوتر

چجوری میشه این پیش فرض رو عوض کرد؟ درایو c من پره واسه همین نمیتونم صدا رو ضبط کنم، چیکار کنم که به صورت پیش فرض توی درایو E سیو بشه؟ سرزمین دانلود: این نرم افزار تنظیمات خاصی برای این کار ندارد.

ضبط مخفیانه صدای افراد چه مجازاتی دارد؟

این وسط من با اینها مشکل دارم و از طرفی هم یه مشکل ارثی هم این وسط می باشد… من صبح میرم سرکار و عصر برمیگردم… یه یک هفته ای من هر روز موبایل خود را بر ضبط صدا میذاشتم میرفتم سرکار… که تو این یک …

آموزش تنظیم میکروفون در ویندوز

احتمال اول این است سوکت aux لپتاپ شما خراب باشد. چون به محض اتصال باید میکروفن لپتاپ قطع شود و صدا از هدست ضبط شود. احتمال دوم این است که درایور کارت صدای شما اشکال دارد و هدست را شناسایی نمیکند.

نویزگیری صدا و حذف هوای ضبط شده به صورت کامل + فیلم آموزشی

من در المان زندگی میکنم من ۱ فایل صوتی دارم می خواستم از شما خواهش کنم که این فایل صوتی رو واسم درست کنید. اگه شد واسم ایمیل بزنید. این صدا مربوط به زندگیم میشه.ترو خدا کمکم کنید. با تشکر.

چگونه صدای خوب و قدرتمندی داشته باشیم

من دختری ۱۵ساله هستم و صدای بسیار کم حجم و نازکی دارم به طوری که همه جا باید سکوت مطلق باشه تا صدای من شنیده بشه این موضوع خیلی اعتماد به نفسم رو پایین آورده خواهش میکنم کمکم کنید.

ضبط کلاس در اسکای روم – آموزش فیلمبرداری از کلاس آنلاین در …

من از این افزونه استفاده میکنم، ولی بعد که ضبط تمام میشه و فیلم هایی که ضبط کردم رو نگاه میکنم صدا اکو داره و اصلا صدای دبیر واضح نیست.لطفا راهنمایی کنید

برچسب‌ها:, , , , ,