elfe

هالوتراپی یا نمک درمانی

هالوتراپی یا نمک درمانی چیست؟

هالوتراپی یک درمان با نمک است که می تواند تعدادی از شرایط را کاهش دهد. اگر از آسم ، آلرژی ، مشکلات تنفسی و حتی بیماری مزمن انسدادی ریه رنج می برید ، ممکن است کاندید مناسبی برای نمک درمانی باشید.

هالوتراپی یا نمک درمان چیست و چه خواصی دارد؟

نمک درمانی یا هالوتراپی یک روش درمانی مبتنی بر نمک است که می تواند تعدادی از شرایط و بیماری ها را تسکین دهد. هالوتراپی از کلمه یونانی “halos” به معنای “نمک” گرفته شده است.

آنچه درباره هالوتراپی (نمک درمانی) باید بدانیم

به نمک درمانی، هالوتراپی نیز می‌گویند. دراین روش بدون استفاده از دارو وبا روش درمانی غیر تهاجمی مشکلات ناشی از اسم، سینوزیت، آلرژی وتعداد زیادی از بیماری‌های تنفسی تخفیف می‌یابد.

نمک درمانی یا هالوتراپی چیست؟ | آب نمک درمانی | حمام نمکی …

اما رویدادی که باعث رسمیت بخشیدن به هالوتراپی یا نمک درمانی گردید، کشفی بود که از سوی پزشکی لهستانی به نام فلیکس بوکووسکی در زمینه کم بودن مشکلات تنفسی و ریوی نزد معدنچیان نمک صورت گرفت.

همه چیز درباره نمک درمانی و اثرات شگفت انگیز آن

نمک درمانی، که نام علمی‌آن «هالوتراپی» است، گونه‌ تغییر یافته و مدرن از یک شیوه درمانی کهن مربوط به سرزمین‌های اروپای شرقی است.

نمک درمانی – پزشکت

نمک درمانی. نمک درمانی یا هالوتراپی یک روش درمانی مبتنی بر نمک است که می تواند تعدادی از شرایط و بیماری ها را تسکین دهد. هالوتراپی از کلمه یونانی “halos” به معنای “نمک” گرفته شده است.

مرکز هالوتراپی نمک درمانی و طب سنتی یکتا

نمک درمانی یا هالو تراپی به نوعی درمان جایگزین گفته می‌شود که در آن هوای نمک دار تنفس می‌شود . نمک درمانی در درمان بیماری‌های تنفسی مثل آسم، برونشیت مزمن و آلرژی‌ها موثر است .

برچسب‌ها:, , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر