elfe

گرفتن عدم سوء پیشینه اینترنتی در سامانه ابلاغ

صدور گواهی عدم سوء پیشینه به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه …

9/8/2020 · به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، در راستای هوشمندسازی خدمات قضائی و جهت تسهیل در دسترسی مردم به این خدمات و در شرایط بهداشتی موجود، سامانه صدور الکترونیکی گواهی عدم سوء پیشینه راه …

گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی – دریافت سو سابقه

در این مقاله به بررسی گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی و اینکه آیا امکان گرفتن عدم سوء پیشینه به صورت اینترنتی وجود دارد یا خیر و همچنین به مراحل دریافت گواهی عدم سوء پیشینه در مراجعه حضوری می پردازیم .

گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه از طریق اینترنت | سامانه عدم …

9/7/2020 · روش‌های دریافت گواهی عدم سوء پیشینه. همانطور که توضیح دادیم دو روش برای دریافت گواهی‌ عدم سوء پیشینه وجود دارد: اول از طریق مراجه به دفاتر خدمات الکترونیکی انتظامی یا پلیس به اضافه 10 دوم از طریق سامانه ثنا.

دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی سامانه ثنا

برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اینترنتی سامانه ثنا میتوانید آموزش مورد نظر در این باره را در این مطلب مطالعه کنید . با آموزش های کاربردی ویمگز همراه شوید .

دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اینترنتی | گواهی عدم سوءپیشینه …

سوء‌پیشینه در لغت به معنای بدی پیشینه یا سابقه است و در صورتی‌که فردی در گذشته مرتکب جرمی شده باشد، تحت شرایطی که در قانون مجازات اسلامی بیان شده است، این امکان وجود دارد که در سابقه فرد درج شود.

مراحل اخذ گواهی عدم سوءپیشینه ایرانیان مقیم خارج از کشور …

نحوه دریافت گواهی عدم سوءپیشینه. وزارت امور خارجه دو روش برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه ایرانیان مقیم خارج از کشور ارائه کرده است که این مراحل به شرح ذیل می‌باشند :. روش اول: به صورت الکترونیکی با مراجعه به سامانه …

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر