elfe

۱۰ اسفند، پایان فاز اول آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا

واکسن کرونای ایران و کوبا اسفند وارد فاز آزمایش انسانی می‌شود

رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: واکسن کرونای ایران و کوبا فاز یک بالینی را با موفقیت پشت سر گذاشت و اسفند وارد فاز بزرگ آزمایش انسانی می‌شود.

واکسن کرونای ایران و کوبا اسفند وارد فاز بزرگ آزمایش …

1/18/2021 · بیگلری گفت: واکسن کرونای ایران و کوبا فاز یک بالینی را با موفقیت پشت سر گذاشت و اسفند وارد فاز بزرگ آزمایش انسانی می‌شود.

ورود واکسن ایران و کوبا به فاز بزرگ انسانی در اسفند – دارو …

1/20/2021 · پس از شروع فاز اول کارآزمایی بالینی آزمایش موفق واکسن کرونای ایرانی ستاد اجرایی فرمان امام‌خمینی(ره) روی گروه اول، دوم و سوم داوطلبان، همچنان این تست بدون هیچ عارضه‌‌ای ادامه دارد.

تست انسانی واکسن ایرانی کرونا آغاز شد/ رونمایی از …

12/29/2020 · فاز اول کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی کرونا امروز با تزریق بر روی یک بانوی ایرانی و معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با موفقیت آغاز شد.

جزئیات آزمایش انسانی واکسن کرونای ایرانی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، این مرکز «کارآزمایی بالینی بررسی بی خطری و ایمونوژنیسیتی واکسن غیر فعال covid-۱۹ در جمعیت سالم: مطالعه فاز ۱، تصادفی شده، دو سو کور با کنترل پلاسبو» را منتشر کرد.

آزمایش انسانی واکسن کرونای ایرانی از نگاه رسانه‌های خارجی …

12/30/2020 · تهران – ایرنا – این روزها که خبرهای مرتبط با واکسن کرونا به دلیل شرایط حاد جهانی ناشی از شیوع این ویروس، در صدر اخبار رسانه های جهان قرار دارد، نخستین آزمایش انسانی واکسن کرونای ایرانی با نام «کووایران» نیز در رسانه …

برچسب‌ها:, , , ,